Gry miejskie

Gry miejskie

Jeśli nie gustujesz w tradycyjnym zwiedzaniu miasta mam dla ciebie ofertę specjalną!
Spróbuj sprawdzić się w grach miejskich!!!

Gra miejska jest ciekawą formą zabawy oraz zwiedzania miasta zarówno dla młodzieży jak i dorosłych. Jej podstawową zaletą jest bezpośrednie zaangażowanie uczestników oraz świadome rozwiązywanie zadań, które wymagają od nich różnorakich umiejętności i wiedzy.


Jak wygląda gra?


Uczestnicy, podzieleni na grupy przemierzają fragmenty miasta według ustalonego scenariusza. Każda z grup wyposażona jest w specjalnie przygotowane mapy z instrukcjami i podpowiedziami. Zadaniem grupy jest odnaleźć wskazane miejsca i poznać ich historię. Na trasie odnajdują wskazówki, spotykają ciekawe postaci i znanych bohaterów. Poznają popularne i te rzadziej odwiedzane miejsca w mieście. Wygrywa grupa, która rozwiąże zadania jako pierwsza.


Jakie cele?


» Gra miejska integruje – uczestnicy działają w niewielkich zespołach
» Gra miejska skłania do aktywności – uczestnicy dzięki własnemu sprytowi, inteligencji i spostrzegawczości muszą dotrzeć do celu
» Gra miejska zmusza do zdrowej rywalizacji pomiędzy grupami – kto pierwszy zdobędzie cel – wygrywa
» Gra miejska ma walory poznawcze – daje możliwość poznania miasta i jego historii


Jakie tematy?


W ofercie mam kilka gotowych scenariuszy o charakterze: szpiegowskim, wojskowym, detektywistycznym, magicznym. Każdy z tematów co ważne oparty jest na rzetelnej wiedzy historycznej. Dzięki grom miejskim poznasz ciekawe zdarzenia z historii Warszawy.